تازه ها

سه شنبه 12 تير 1397-19:16 کد خبر:37097

مدیران شهرداری و سازمان های تابعه تفهیم اتهام نشده اند


به گزارش انعکاس شمال، علی اکبر زلیکانی نایب رئیس شورای شهر ساری گفت: تاکنون هیچ یک ازمدیران شهرداری و سازمان های تابعه تفهیم اتهام نشده اند.

عضو شورای شهر ساری با اشاره به سخنان دادستان مرکز استان در نشست خبری چند روز پیش و اعلام  اتهام 290 میلیاردی به یک از از سازمان های شهرداری گفت: تا به امروز براساس تحقیقات صورت یافته، مبلغ ۱۱۵ میلیارد تومان از مبلغ اولیه کم شده‌است و درحال حاضر شورا از طریق مراجع ذی‌ربط پیگیر است و تا اعلام رسمی نتیجه، شورا هیچ مطلبی را تأیید نمی‌کند.

وی در خصوص انتشار خبر استعفای دو عضو شورای شهر ساری در فضای مجازی اظهار داشت: هیچ استعفایی به هیات رئیسه نرسیده است در صورت دریافت استعفا رسیدگی می‌کنیم.

*بجای شایعه ‌پراکنی عملکردها را نشان دهید

سید علی آقامیری در جلسه علنی شورای شهر ساری اظهار داشت: برخی افراد تحت تأثیر شایعه و جو قرار می‌گیرند و تمامی کارکرد شورا را از یاد می‌برند.

عضو شورای شهر ساری گفت: باید به این نقطه برسیم که هرکدام برای ساری چه قدمی برداشته‌ایم!

وی با بیان اینکه بدون هیچ فوت وقتی باید به مردم جواب پس بدهیم افزود: ما باید برای مردم فعالیت‌های مثبتی انجام دهیم و از رسانه‌ها می‌خواهم که کمی مثبت‌تر به عملکرد شورا نگاه کنند و بجای ایجاد جو و شایعه‌پراکنی، بیایند و عملکرد هر یک از اعضا را به مردم شهر نشان دهند.

آقا میری گفت: ما همگی در برابر مردم مسئولیم و قطعاً اگر ضعفی در ما وجود دارد، آن‌را می‌پذیریم و در پی بهبود آن هستیم.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :