تازه ها

يکشنبه 10 تير 1397-12:41 کد خبر:37090

آخرین تحولات عمرانی در شهر ساری


به گزارش انعکاس شمال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل این سازمان در حاشیه بازدید و نظارت بر حُسن اجرای پروژه های محوله سازمان متبوعش در جمع چند تن از خبرنگاران ، از توسعه پروژه لاینینگ در فاز دوم بوستان ملل و استمرار زیرسازی محلات خبر داد و گفت: به دنبال اجرای عملیات زیرسازی در کوچه یاس از قرق ،کوچه کوثر دو از خیابان شفا، باند کندرو از کمربندی جنوبی، هم اکنون پروژه فوق توسط تیم های عملیاتی سازمان عمران در حوزه راهسازی در کوچه بهارستان از سه راه جویبار ، جاده گلماء ،کوچه پردیس سه از شهرک امام حسین مراحل اجرایی خود را طی می کند که شاخص ترین آن در محور توسعه گردشگری و تأمین رفاه شهری مربوط به احداث پیست موتورسواری می باشد.

وی با اشاره به انجام عملیات لایروبی در بستر رودخانه تجن ، تصریح کرد: علیرغم سختی های بسیاری که در اجرای این پروژه وجود دارد اما به حمداله با تلاش شبانه روزی همکارانم در سازمان عمران، پیشرفت فیزیکی مناسبی را شاهد هستیم و بازدیدها و حمایت های دکتر عبوری شهردار ساری از این سازمان ، به تسریع در روند اجرایی آن کمک شایانی کرده است. 

مهندس هاشمی اجرای به تقویت پروژه هدایت آب های سطحی شهر در خیابان 22 بهمن اشاره و افزود: احداث کانال کوچه شهید آملی در این منطقه طبق زمانبندی صورت گرفته دنبال و این پروژه در  کوچه سنجابی از خیابان اندرخورا نیز در حال انجام است.

 بنابر اعلام مدیر عامل سازمان عمران پروژه دیوار پیش ساخته بابلسر طبق تعامل و انجام سلسله مراتب اداری و قراردادکاری با پدافند نیروی هوایی در این شهرستان پیگیری می شود که در این خصوص مهندس هاشمی یادآور شد: در اجرای این پروژه از تولیدات داخلی سازمان عمران استفاده خواهد شد.

این مسئول با قدردانی از مدیران شهرداری به خصوص دکتر عبوری شهردار ساری و اعضای شورای شهر، بر آمادگی این سازمان جهت اجرای هر نوع پروژه عمرانی تأکید و خاطر نشان کرد: هرچند بنابر تأکید شهردار ساری ، تمرکز بر روی اجرا و اتمام پروژه لاینینگ از سوی تیم های عملیاتی سازمان عمران در الویت امور قرار دارد اما در انجام سایر پروژه های محول شده از سوی شهرداری ، کوشا و جدیت لازم را به خرج می دهیم.

*زیرسازی در سه راه جویبار

به همت تلاشگران حوزه راهسازی این سازمان، کوچه بهارستان واقع در سه راه جویبار عملیاتی شده است. 

طبق گزارشاتی میدانی نیروهای عملیاتی واحد فوق ، پس از تکمیل این پروژه، عملیات احداث جدول و اصلاح کانال مسیر اجرایی و مردم ساکن در این منطقه در آینده ای نزدیک شاهد منظری زیبا و توسعه یافته در محیط پیرامون زندگی خود خواهند بود.

*استمرار زیر سازی در کمربندی غربی

با تلاش شبانه روزی تیم های عملیاتی این سازمان در واحد راهسازی، عملیات زیرسازی در شهرک امام حسین واقع در کمربندی غربی با پیشرفت فیزیکی قابل توجهی همراه بوده است.

برپایه این گزارش نیروهای عملیاتی سازمان عمران در راستای تأمین عمران و آبادانی این منطقه، پیشتر عملیات احداث کانال هدایت آب های سطحی را در این شهرک اجرایی کرده اند.

آخرین خبرهای میدانی حکایت از آن دارد طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، پس از تکمیل پروژه های پیش نیاز این منطقه، مسیرهای زیرسازی شده در نوبت برای اجرای آسفالت قرار خواهند گرفت.

 گفتنی است مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران در حاشیه نظارت بر حُسن روند اجرای این پروژه، به یکی از خبرنگاران گفت: تلاش مجموعه سازمان عمران بر این است که با نگاهی یکسان به همه مناطق شهر، اجرای پروژه های عمرانی محوله را بر مبنای محرومیت زدایی در محور عمران و آبادانی پایه ریزی کنند.

 

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :