تازه ها

شنبه 2 تير 1397-19:28 کد خبر:37054

ابهام درسقوط مرگبار دختر جوان به داخل سد


انعکاس شمال، سرویس حوادث: راز مرگ دختر جوان در سد شهید رجایی ساری در هاله ای از ابهام باقی مانده است.

این دختر لحظاتی بعد از پیاده شدن از یک خودروی پراید به طرف تاج سد رفته و در برابر دیدگان حیرت زده حاضران در منطقه خود را به داخل جریان خروشان آب انداخت.

ماموران نیروی انتظامی که با تماس یکی از شاهدان عینی حادثه در جریان ماجرا قرار گرفته بودند به سرعت خود را به محل حادثه رسانده و تحقیق در این باره را آغاز کردند.

بر اساس اظهارات حاضران در محل ، دختری جوانی که به نظر می رسید حدود 24 ساله باشد ، توسط یک خودروی پراید به محل حادثه آورده شد و او بعد از پیاده شدن از خودور خود را به بالای سد رسانده و ناگهان تصمیم هولناک خود را عملی کرد.

بنا براطلاعات بدست آمده از سوی پلیس ، خودروی پراید مورد نظر بلافاصله بعد از پیاده کردن این دختر محل حادثه را ترک کرده است.

با توجه به این حادثه به سرعت تیم های امدا و نجات غواصی آتش نشانی ساری وارد عمل شده و تجسس برای یافتن دختر جوان را در دستور کار خود قرار داد تا اینکه پیکر بی جان وی از اعماق آب بیرون کشیده شد.

در همین ارتباط دکترعباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: یک گروه از کارشناسان پزشکی قانونی برای پیگیری وشناسایی جسد وعلت مرگ به منطقه اعزام شدند و جسد جهت بررسی بیشتر به سردخانه پزشکی قانونی ساری انتقال یافت،

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران افزود: جنازه تا پیدا شدن خانواده اولیا دم در سردخانه پزشکی قانونی استان نگهداری می‌شود.

وی افزود: بنا بر اظهارات مردمی در منطقه تفریحی سد شهید رجایی شهرستان ساری حضور داشتند گفته می‌شد که این دختر جوان خودش را به داخل آب انداخت وخودکشی کرد.

 

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :